تصویر_پارک دریاچه

سمیرم،پارک دریاچه

پارک دریاچه

استان اصفهان را می‌توان مهد تمدن و زیبایی‌های منحصر به فرد دانست که از دیر باز به دلیل داشتن جاذبه‌های فرهنگی، طبیعی و مذهبی بسیار مورد توجه بوده است. یکی از شهرهای این استان که دیدنی‌های زیادی را در خود جای داده سمیرم نام دارد که با داشتن آب و هوای سرد مقصد تابستانی عالی محسوب می‌شود.

پارک دریاچه شهر سمیرم یکی از جاذبه‌های گردشگری این دیار شمرده می‌شود:

که با فضایی دل‌انگیز و سرسبز بسیار مناسب کمپ زدن و تفریحات آخر هفته شناخته می‌شود و محبوب همگان است. وجود درختان بید و صنوبر در آنجا منظره‌ای زیبا را خلق کرده به طوری که دوست دارید که ساعت‌ها در آنجا بنشنید و از این تفرجگاه با طراوت لذت ببرید. پارک باغ دریاچه سمیرم حدود ۶ هکتار مساحت دارد و با قرار گرفتن در جنوب شهر دسترسی مناسبی به ورودی سمیرم دارد.
قرار گرفتن دریاچه‌ای زیبا و با صفا در مرکز این باغ جلوه‌ای خاص به آن بخشیده و حال و هوای شما را عوض می‌شود.
پرنده‌نگری، قایق‌سواری، ماهیگیری و عکاسی کردن از جمله تفریحاتی است که امکان پرداختن به آن‌ها در اطراف پارک باغ دریاچه سمیرم وجود دارد و خاطره‌ساز می‌شود.
در حومه‌ی این پارک یک بند خاکی وجود دارد که با هدف توسعه گردشگری، آبخیزداری و تقویت منابع آب زیرزمینی احدث شده و باعث سرزندگی این دریاچه شده است. پارک دریاچه شهر سمیرم که چشم‌اندازی رویایی به کوه دنا دارد، در حدود ۱۶۰ کیلومتری شهر اصفهان قرار گرفته است و مسافران در طی مسیر خود در آنجا استراحت می‌کنند.
در این پارک اسباب‌بازی‌های متنوعی برای کودکان در نظر گرفته شده که شادی و هیجان را به آنان هدیه می‌کند، همچنین وجود فروشگاه‌های متعدد مواد غذایی نیز سبب شده تا به راحتی مایحتاج خود را برطرف کنید. آدرس پارک دریاچه در سمیرم به راحتی قابل جست و جوست و کافیست خود را به خیابان شورا برسانید و این پارک را بیابید.

همچنین ببینید

عکس چشمه قازقازک

چشمه قازقازک سمیرم

چشمه قازقازک سمیرم سمیرم به واسطه دارا بودن چشمه ها و رودهای زیاد به سرزمین …

دیدگاهتان را بنویسید