امارگیر سایت
درباره ما سمیرمی ها
درباره ما سمیرمی ها

درباره ما

 درباره مجموعه ما و توسعه دهندگان سایت

یه توضیح کوچیک:

همه ی اونایی که فعل می تونم را صرف کردند و  همه ی اونایی که یقین دارند خواستن یعنی تونستن ،همه ی کسایی که در نوشتن ، توسعه و ارائه دیدگاه نقش داشته اند جزئی از مجموعه ما حساب می شن. همچنین بازدیدکنندگان سایت که  افتخار ندادن نظر و دیدگاهشون رو برای ما ارسال کنند ، کسانی که فقط و فقط به فکر انتقاد هستند! ، دوستانی که همیشه می گن نمیشه! و خلاصه هیچکس جدا از مجموعه ما نیست.

 

منبع:semirom.org

درباره ما همه ی اونایی که فعل می تونم را صرف کردند و  همه ی اونایی که یقین دارند خواستن یعنی تونستن ،همه ی کسایی که در نوشتن ، توسعه و ارائه دیدگاه نقش داشته اند جزئی از مجموعه ما حساب می شن. همچنین بازدیدکنندگان سایت که از افتخار ندادن نظر و دیدگاهشون رو برای ما ارسال کنند ، کسانی که فقط و فقط به فکر انتقاد هستند! ، دوستانی که همیشه می گن نمیشه! و خلاصه هیچکس جدا از مجموعه ما نیست

درباره ما همه ی اونایی که فعل می تونم را صرف کردند و  همه ی اونایی که یقین دارند خواستن یعنی تونستن ،همه ی کسایی که در نوشتن ، توسعه و ارائه دیدگاه نقش داشته اند جزئی از مجموعه ما حساب می شن. همچنین بازدیدکنندگان سایت که از افتخار ندادن نظر و دیدگاهشون رو برای ما ارسال کنند ، کسانی که فقط و فقط به فکر انتقاد هستند! ، دوستانی که همیشه می گن نمیشه! و خلاصه هیچکس جدا از مجموعه ما نیست.

همچنین ببینید

اسطوره های دنا

اسطوره های دنا مرتفع ترین کوه ایران  بعداز دماوند مرتفع ترین کوه ایران بعداز دماوند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *